Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Czy Rodziców da się wychować?...

Te i inne pytania wybrzmiały w kinie Zachęta w Kleczewie 04.11.2022 roku. Uczennice naszej szkoły w konkursie na monodram „Młodzi Koryfeusze” zaprezentowały się w najpiękniejszych odsłonach, które niosły prawdy odwieczne. Zyskały uznanie i poklask w oczach profesjonalnych jurorów: Małgorzaty Kołędkiewicz –Pawłowskiej, Piotra Osaka, Krystiana Webera. To była uczta dla zmysłów i duszy. Michalina Krucka zdobyła nagrodę, wyróżnienie otrzymały: Magdalena Szymańska, Maja Zetlerowicz, Vica Sawa. Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Wróć