Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Mała książka - wielki człowiek Czytaj KSIĄŻKI - BĘDZIESZ WIELKI...

Do SIÓDEMKI zawitała kolejna edycja kampanii "Mała książka - wielki człowiek", której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Uczniowie klas pierwszych w piątek - 25.11. 22 r. oraz w poniedziałek - 28.11.22 r. otrzymali Wyprawką Czytelniczą. W skład Wyprawki wchodzi: "Pierwsze abecadło" - antologia tekstów polskich autorów dziecięcych z pięknym opracowaniem graficznym oraz "Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem" - broszura, która jest poradnikiem dla rodziców i opiekunów, podpowiadającym, jak wspierać dziecko w nauce czytania, a także zbiorem pomysłów na zabawy dla dzieci i aktywności związane z tekstami z książki.
Książki pomagają rozbudzić dziecięcą wyobraźnię, wrażliwość na drugiego człowieka i nigdy niekończacą sią pasję czytania, zdobywania wiedzy i stałego poszerzania horyzontów.
Czytaj KSIĄŻKI - BĘDZIESZ WIELKI...

Wróć