Inaguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016 w Gimnazjum nr 7 w Koninie odbędzie się 1 września 2015 o godzinie 9.00 dla klas I, II, III.

zobacz więcej

Zapraszamy na "Drzwi otwarte"

 

 

Aktualności

Ślubowanie Pierwszaków

Mam Talent, czyli pasowanie na ucznia w SIÓDEMCE. 
Dzień ten, a dokładnie 28 października 2022 roku, na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Pierwszoklasiści przystąpili do uroczystego pasowania na ucznia. Ślubowali między innymi: pilnie uczyć się, szanować Ojczyznę, dbać o koleżanki i kolegów oraz rozwijać swoje talenty, które zaprezentowały przed swoimi rodzicami i jury składającego się z dyrekcji i… Alberta Einsteina. To był bardzo poruszający dzień, pełen emocji i wrażeń.

Całość uroczystości zakończona została balem, podczas którego wszyscy świetnie się bawili.

Wróć