Płatność za obiady - styczeń

Wpłaty za obiady należy dokonać na rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koninie

ul. Kard. S. Wyszyńskiego 44, 62-510 Konin

38 1560 0013 2015 2806 7076 0001

W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc - za który dokonywana jest wpłata

Termin wpłaty za miesiąc styczeń - od 02.01 do 10.01.2023 r.

Odpłatność za jeden obiad dla ucznia - 4,00 zł

Odpłatność za miesiąc styczeń - 76 zł

Indywidualnych obiadów nie sprzedajemy.

W przypadku nieobecności dziecka na obiedzie należy skontaktować się z p. intendentką telefonicznie w celu uzyskania informacji o dokładny koszt wpłaty za obiad na dany miesiąc.

nr tel. 63 243 11 90 w. 18

23.01.2023

Zupa ogórkowa (mięso wieprzowe, marchew, pietruszka, seler, por, cebula, ogórki kiszone, ziemniaki, śmietana 12%, koperek, sól, pieprz, lubczyk)

Makaron z serem i rodzynkami (makaron penne (mąka pszenna, jaja) , ser biały, śmietana 12%, rodzynki, cukier, miód, jogurt naturalny)

24.01.2023

Zupa pomidorowa z makaronem (mięso wieprzowe, marchew, por, cebula, pietruszka, seler, koncentrat pomidorowy 30%, makaron (mąka, jaja) sól, pieprz, lubczyk, śmietana 12%)

Pulpety w sosie koperkowym z ziemniakami i ogórkiem kiszonym (mięso wieprzowe, cebula, koper, śmietana 12%, mleko, mąka pszenna, jaja, sól, pieprz, ogórek kiszony, ziemniaki, majeranek)

25.01.2023

Zupa-krem z warzyw (mięso wieprzowe, marchew, pietruszka, seler, por, kalafior, cebula, ziemniaki, śmietana 12%, sól, pieprz, lubczyk

Spaghetti Bolognese (łopatka wieprzowa, makaron (mąka pszenna, jaja), cebula, koncentrat pomidorowy 30%, bazylia, oregano, pomidory, zioła prowansalskie, czosnek, sól, pieprz)

26.01.2023

Zupa jarzynowa (mięso wieprzowe, marchew, pietruszka, seler, por, cebula, brukselka, ziemniaki, śmietana 12%, sól, pieprz, lubczyk)

Pałeczki w miodzie z kaszą bulgur i gotowanym kalafiorem (mięso drobiowe, kasza bulgur, kalafior, cebula, koncentrat pomidorowy 30%, sól, pieprz, papryka, miód, bułka tarta, mąka pszenna, masło)

Kompot z owocem (mrożone owoce, cukier, miód) + OWOC

27.01.2023

Zupa kalafiorowa (mięso wieprzowe, marchew, pietruszka, seler, por, kalafior, cebula, ziemniaki, śmietana 12%, koperek, sól, pieprz, lubczyk)

Ryba w panierce z ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty (filet rybny w chrupiącej panierce (mintaj, mąka pszenna, mąka kukurydziana) mleko, ziemniaki, kapusta kiszona, marchew, jabłko, cytryna, sól, pieprz, cukier, natka pietruszki)

Kompot z owocem (mrożone owoce, cukier, miód) + OWOC

Potrawy zawierają alergeny - numeracja zgodnie z tabelą umieszczoną w stołówce szkolnej.